[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

ZLECENIE DLA OPIEKUNA! Zlecenie do Seniora (89 lat)

Frankfurt Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 20.09.2021r.
ZLECENIE DLA OPIEKUNA! Zlecenie do Seniora (89 lat)
Frankfurt Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 20.09.2021r.
Opis oferty

Pan Hellmut mieszka wraz z żoną w domu (160m2) we Frankfurcie. Do dyspozycji opiekuna są dwa pokoje z osobną łazienką oraz dostępem do internetu.

Żona Pana Hellmuta nie wymaga opieki, potrzebuje odciążenia w opiece nad mężem. 

Do zadań opiekuna będzie należało: gotowanie, sprzątanie oraz zakupy ( sklepy znajduja się około 5 min drogi od domu). Senior jest bardzo towarzyską osobą, dlatego potrzebuje opiekuna, który będzie również dla Niego przyjacielem. 

Stan zdrowia

Pan ( 89 lat, 85 kg, 165 cm) ma przyznany Pflegegrad: 2. Ma lekką demencję. Choruje na cukrzyce oraz niewydolność serca. Senior nie jest inkontynentny, ale potrzebuje pomocy w toalecie. Pan porusza się o rolatorze, potrzebuje pomocy poprzez podtrzymanie oraz podanie ręki przy wstawaniu. Codziennie do Pana przychodzi Pflegedienst. Seniora trzeba pilnować, żeby brał tabletki, ponieważ jest zapominalski. 

Pan potrzebuje pomocy w higienie osobistej, ubieraniu/ rozbieraniu się. Nie ma potrzeby wstawania w nocy. Seniorowi trzeba towarzyszyć podczas wizyt u lekarza. 

Termin wyjazdu

od 20.06.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( 2-3)

- opiekun nie palący

- dobry kucharz

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.