[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do 97-letniej pani z komunikatywnym językiem niemieckim

Frankfurt nad Menem Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 18.10.2020r.
Zlecenie do 97-letniej pani z komunikatywnym językiem niemieckim
Frankfurt nad Menem Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 18.10.2020r.
Opis oferty

Potrzebna opiekunka do pani 97 lat, 55 kg. Do zadań opiekunek należeć będzie prowadzenie domu (pranie, zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie itp.) oraz pomoc pani w codziennych czynnościach. 

Pani mieszka sama w mieszkaniu. Sklepy w odległości 5 minut na pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie w bloku (łazienka, toaleta, telewizor, dostęp do interentu). Podopieczna jest aktywna, lubi chodzić na spacery, spędzać czas w muzeum, teatrze itp. 

Stan zdrowia

Pani ma problemy ze wzrokiem i słuchem, cierpi na bóle bioder. Pflegegrad-3. Potrzebuje częściowego wsparcia przy transferze. Jest samodzielna, przesypia noce. Rano naleźy nałożyć jej pończochy uciskowe. 

Termin wyjazdu

18.10.2020 na okres 1-2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta

 

Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki 

Prawo jazdy nie jest wymagane. 

Palić można poza domem. 

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.