Ogłoszenie nieaktualne

PRACA DLA OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM

Frankfurt Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 30.04.2019r.
Opis oferty

PRACA DLA OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM – 16 700 zł na rękę! Przychodzi sprzątaczka

Podopieczna

Pani R. (lat 93) przeszła udar, czego konsekwencją jest paraliż. Większość czasu spędza w łóżku, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Dodatkowo podopieczna choruje zaburzenia rytmu serca. Do obowiązków opiekunki będzie należała pomoc we wszystkich codziennych czynnościach osobistych (mycie, wymiana pieluchomajtek, ubieranie, kąpiel) oraz pomoc w prowadzeniu domu, przygotowaniu posiłków, robieniu zakupów. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Pani R. chętnie słucha radia. Do dyspozycji opiekunki jest pokój w nowoczesnym mieszkaniu w bloku z windą.

Obowiązki opiekunki

pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety

pomoc przy poruszaniu się

drobne prace domowe

robienie zakupów

dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

Własny pokój i dostęp do Internetu

w pobliżu sklep spożywczy i przystanek autobusowy

w pobliżu obiekty kulturalne

wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego

wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie do 16 700 zł

Zarobisz więcej niż w Polsce oraz oszczędzisz na codziennych kosztach życia

Opłacamy składki ZUS od średniej krajowej i dodatkowe ubezpieczenie

Organizacja wyjazdu i wszystkie formalności są po naszej stronie

Zapewniamy transport prosto do domu podopiecznego, wraz z zamieszkaniem i wyżywieniem

Dajemy Ci całodobowe wsparcie podczas wyjazdu. Będziemy w stałym kontakcie

DLA OSÓB NIEZNAJĄCYCH JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZAPEWNIAMY KURSY JĘZYKOWE

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ!

Mamy duże doświadczenie w branży. Działamy na rynku już od 14-tu lat

Współpracowało z nami już 35.600 Opiekunów, a co 4-ty z nich trafił do nas z polecenia

Posiadamy największą bazę ofert pracy dla opiekunów. Nie musisz czekać na wyjazd

Rekrutujemy w 44 oddziałach na terenie całej Polski

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Promedica24