[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie dla OPIEKUNA. Opieka nad seniorem w godzinach 20:00-8:00

Frankfurt nad Menem Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 16.04.2021r.
Zlecenie dla OPIEKUNA. Opieka nad seniorem w godzinach 20:00-8:00
Frankfurt nad Menem Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 16.04.2021r.
Opis oferty

Senior mieszkający z samodzielną żoną potrzebuje pomocy w godzinach od 20:00 do 8:00. Pan cierpi na Parkinsona i lekką demencję. Potrzebuje wsparcia w wieczornej toalecie, ubieraniu i rozbieraniu, w nocy na przykład w dojściu do toalety. Może prosić również o podanie picia. 

Od godziny 8:00 do 20:00 opiekun korzysta z osobnego mieszkania. Rodzina nie potrzebuje wsparcia w ciągu dnia. Opiekun nie prowadzi domu. 

Stan zdrowia

Senior cierpi na Parkinsona i lekką demencję. Korzysta z toalety samodzielnie, ale korzysta też z wkładek/pieluch, ponieważ czasami jest inkontynentny.

Termin wyjazdu

od 16.04 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż.

Wymagania klienta

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub język angielski

- osoba niepaląca

Nasza oferta

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.