[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do samotnej seniorki.

Iserlohn Dodany 7 dni temu Data wyjazdu: 10.01.2022r.
Zlecenie do samotnej seniorki.
Iserlohn Dodany 7 dni temu Data wyjazdu: 10.01.2022r.
Opis oferty

Do opieki pani 150cm, 48 kg mieszkająca samotnie w domu jednorodzinnym na zachodzie Niemiec. 

Podopieczna ma Pflegegrad 3, początki demencji, osłabienie starcze. Codziennie do seniorki przychodzi Pflegedienst, podają leki. Pani jest mobilna o rollatorze, jednak ostatnio co raz częściej w domu korzysta z wózka inwalidzkiego. Wiele lat temu seniorka miała wstawione nowe biodro, ale do dziś ma dolegliwości bólowe, regularnie zażywa środku przeciwbólowe. Jest niestabilna na nogach, istnieje ryzyko upadku. 

Seniorka jest częściowo samodzielna w higienie, sama korzysta z toalety. Należy jej pomóc w ubieraniu/ rozbieraniu się. Opiekunka zajmuje się również gotowaniem, sprzątaniem, robieniem zakupów.

Łazienka w domu jest dostosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej, jest wystarczająco dużo miejsca, w łazience jest dostępna tylko wanna, jest możliwość siedzenia. 

Do podopiecznej trzeba 1x w nocy wstać. 

Dla opiekunki dostępne jest własne mieszkanie w domu, internet, TV.

Stan zdrowia

-Pflegegrad 3

-osłabienie starcze

-początki demencji

Termin wyjazdu

od 10.01.2022- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-język niemiecki na poziomie dobrym (2)

-prawo jazdy nie jest wymagane

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.