[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekkie zlecenie do Pani Gertrud (86 lat) w Kierspe, dużo wolnego czasu

Kierspe Dodany rok temu Data wyjazdu: 09.12.2020r.
Lekkie zlecenie do Pani Gertrud (86 lat) w Kierspe, dużo wolnego czasu
Kierspe Dodany rok temu Data wyjazdu: 09.12.2020r.
Opis oferty

Pani 86 lat (55 kg) mieszka wraz z mężem w domu z ogrodem. W pobliżu mieszkają też jej dzieci. Do tej pory podopieczną opiekował się mąż. Na osobnym pietrze mieszka syn z corka, 

Do zadań opiekunki należeć będzie przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pomoc podopiecznym przy codziennych czynnościach. Zakupy należą do obowiązków opiekunki, ale także rodziny. Sklep oddalony jest 15 minut pieszo od miejsca zamieszkania. W domu jest kot.  

Opiekunka ma do dyspozycji pokój, TV i Internet. 

Stan zdrowia

Pani korzysta z rolatora i łóżka pielęgniarskiego. Cierpi na zaawansowaną demencję, ale nie jest agresywna, ma cukrzycę, poziom opieki- Pfelgegrad-5. Opiekunka nie musi wstawac do podopiecznej. Pacjentka korzysta z pieluch, potrzebuje pomocy w codziennej higienie. 

Termin wyjazdu

Od 09.12.2020 r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej).

Opiekunka powinna być osobą empatyczną, może palić poza domem.

Prawo jazdy nie jest wymagane.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.