[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej seniorki (85 lat) na zachodzie Niemiec!

Herdecke Dodany rok temu Data wyjazdu: 20.06.2023r.
Opiekunka do samotnej seniorki (85 lat) na zachodzie Niemiec!
Herdecke Dodany rok temu Data wyjazdu: 20.06.2023r.
Opis oferty

Pani Hildegund (85 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym położonym w małej miejscowości na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu. 

Seniorka lubi oglądać telewizję, czytać gazety oraz wykonywać drobne prace w ogrodzie. Równie chętnie spaceruje.

Do zadań opiekunki będzie należało proawdzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości około 1 km, więc na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód z manualną skrzynią biegów.

Córka seniorki mieszka około 400 km od mamy. 

Stan zdrowia

Pani Hildegund (162 cm, 58 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Seniorka jest mobilna, czasami potrzebuje asekuracji przy poruszaniu się. Pani cierpi na osłabienie związane z wiekiem, osteoporozę oraz stany depresyjne ( lęki, niepokój). Jest również lekko zdezorientowana (sytuacja) oraz ma problemy ze słuchem i wzrokiem. Seniorka sama korzysta z toalety, asekuracyjnie nosi wkładki. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Aktualnie do seniorki dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst, która pomaga w podstawowej pielęgnacji ciała (jak opiekunka będzie na miejscu Pflegedienst nie będzie więcej przychodzić). Pani należy również kontrolować przyjmowanie leków oraz pilnować, żeby dużo piła, ponieważ częrso o tym zapomina. 

Termin wyjazdu

od 20.06.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • prawo jazdy mile widziane (manualna skrzynia biegów)
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

 od 20.06.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż. 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.