[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do sympatycznej seniorki (83 lat) na zachodzie Niemiec

Schwerte Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 25.01.2022r.
Opiekunka do sympatycznej seniorki (83 lat) na zachodzie Niemiec
Schwerte Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 25.01.2022r.
Opis oferty

Pani Eleonore (83 lat) mieszka na parterze domu jednorodzinnego w małej miescowości na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z oddzielną łazienką, TV oraz dostępem do internetu.

Aktualnie seniorka do 26.01.2022 przebywa pod opieką krótkoterminową, czeka na przyjazd opiekunki.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzatanie, gotowanie, pranie oraz zakupy. Najbliższe sklepy znajdują się mniej niż 15 minut drogi spacerem. 

Rodzina zapewnia czas wolny w ciągu dnia oraz pół dnia wolnego, szczegóły do ustalenia na miejscu. 

Stan zdrowia

Pani (160 cm,62 kg) ma przyznany Pflegegrad: 3. Seniorka w czerwcu dostała udaru mózgu, przebywała w szpitalu. Bardzo ważna jest praca nad mobilnością seniorki, ponieważ ma osłabienie mięśni. Dodatkowo przychodzi fizjoterapeuta na rehabilitację. Z powodu udaru, psychika seniorki jest nieco zaburzona, często jest introwertyczna. Pani ma początki demencji, jej pamięć krótkotrwała zawodzi. Seniorka cierpi na chorobę zwrodnieniową obu stawów barkowych, na ten moment ma ograniczony lewy staw skokowy. Pani jest również osłabiona z racji wieku, cierpi na zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnie. Istnieje ryzyko upadku, więc Pani potrzebuje wsparcia podczas poruszania się. Seniorka sama korzysta z toalety, asekuracyjnie nosi wkładki, ale potrzebuje wsparcia w dojściu do łazienki. Pani prowadzi dziennik picia, ponieważ trzeba kontrolować przyjmowanie płynów ze względu na zatrzymywanie się wody w organizmie. Do seniorki przychodzi Pflegedienst. Pani większość czynności higienicznych wykonuje samodzielnie, potrzebuje wsparcia w ubieraniu/ rozbieraniu się. W nocy seniorka budzi się około 2-3 razy i potrzebuje pomocy w dojściu do toalety.

Na wyposażeniu jest: łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym, wózek inwalidzki oraz rolator.  

Termin wyjazdu

od 25.01.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • opiekunka
  • wiek obojętnie
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 957800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.