[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Pani w Siegen.

Siegen Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 30.04.2021r.
Opiekunka do Pani w Siegen.
Siegen Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 30.04.2021r.
Opis oferty

Pani Ursel 85 lata (160 cm, 93 kg, 3 stopień opieki) mieszka w domu (180 m2) w spokojnej okolicy miasta Siegen (dzielnica Kaan-Marienborn). Przy domu jest duży ogród. Pani potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach oraz prowadzenie domu (sprzątanie, pranie, zakupy). Seniorka pomaga w gotowaniu. Nie ma pracy nocnej. Sklepy są w odległości 1 km, dlatego potrzebna jest opiekunka, która będzie jeździć samochodem. Z seniorką jeździ się też na wizyty lekarskie. Raz w tygodniu przychodzą wolontariusze. Wtedy jest czas wolny. Podopieczna jest na tyle sprawna, że nie trzeba z nią przebywać cały czas.

Seniorka jest mobilna i sprawna umysłowo.

  • Dla opiekunki jest osobny pokój z TV, łazienka i WC na piętrze, jest Internet. (stick).

Stan zdrowia
  • Pani jest sprawna umysłowo, chodzi przy rolatorze (sama wstaje do rolatora), ma artrozę (miała wymieniony staw biodrowy, reumatyzm, cukrzycę- sama robi zastrzyki, ma łózko pielęgnacyjne, Pflegedienst zakłada jej rajstopy uciskowe. Opiekunka ściąga rajstopy.

Termin wyjazdu

Od 30.04.2021 na okres 2 miesięcy lub dłużej. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • język dobry
  • prawo jazdy jest wymagane 

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.