[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do samotnej Pani w Siegen-wymagane prawo jazdy!

Siegen Dodany 6 lat temu Data wyjazdu: 31.03.2024r.
Zlecenie do samotnej Pani w Siegen-wymagane prawo jazdy!
Siegen Dodany 6 lat temu Data wyjazdu: 31.03.2024r.
Opis oferty

Pani Ursel 88 lata (160 cm, 95 kg, 3 stopień opieki) mieszka w domu jednorodzinnym (180 m2) w spokojnej okolicy miasta Siegen (dzielnica Kaan-Marienborn). Przy domu jest duży ogród. Pani potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach oraz prowadzeniu domu (sprzątanie, pranie, zakupy). Seniorka pomaga w gotowaniu, raczej preferuje kuchnię niemiecką. Nie ma pracy nocnej. Sklepy są w odległości 1 km, dlatego potrzebna jest opiekunka, która będzie jeździć samochodem. Z seniorką jeździ się też na wizyty lekarskie. Raz w tygodniu przychodzą wolontariusze. Wtedy jest czas wolny. Podopieczna jest na tyle sprawna, że nie trzeba z nią przebywać cały czas.

Seniorka jest mobilna i sprawna umysłowo.

Dla opiekunki jest osobny pokój z TV, łazienka i WC na piętrze, jest Internet. (stick).

Stan zdrowia
  • Pani jest sprawna umysłowo, chodzi przy rolatorze (sama wstaje do rolatora), ma artrozę (miała wymieniony staw biodrowy), reumatyzm, cukrzycę- sama robi zastrzyki, ma łózko pielęgnacyjne. Pflegedienst zakłada jej rajstopy uciskowe. Opiekunka ściąga rajstopy.
Termin wyjazdu

Od 31.03.2024r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • język dobry
  • prawo jazdy jest wymagane 
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.