[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pani Ursula z 56767 Kaperich szuka opiekunkę z dobrym j. niemieckim

Kaperich Dodany rok temu Data wyjazdu: 20.04.2024r.
Pani Ursula z 56767 Kaperich szuka opiekunkę z dobrym j. niemieckim
Kaperich Dodany rok temu Data wyjazdu: 20.04.2024r.
Opis oferty
Pacjent jest kobietą., 75 lat. Pacjent mieszka w Kaperich, 56767. tereny wiejskie, dom wielorodzinny/blok, Koblenz 55km, pokój, internet, mąż nie wymaga opieki.
Stan zdrowia
wózek/leżąca
Termin wyjazdu
Od: 20.04.2024. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 2 do 3. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekun/ka może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.