[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnego Pana Waltera (93 lat) na zachodzie Niemiec!

Langenfeld Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 30.04.2024r.
Opiekunka do samotnego Pana Waltera (93 lat) na zachodzie Niemiec!
Langenfeld Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 30.04.2024r.
Opis oferty

Pan Walter (93 lat) mieszka sam w pięknym domu jednorodzinnym położonym na terenach wiejskich na zachodzie Niemiec. Łazienka w domu jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu.

W pobliżu mieszka rodzina seniora, która bardzo chętnie wspiera opiekunkę oraz pomaga w niektórych obowiązkach domowych.

Senior jest miłą i spokojną osobą, niestety jego obecna sytuacja życiowa jest dla Niego bardzo ciężka i czasami bywa zły na siebie. Opiekunka powinna być cierpliwą osobą, która będzie podchodziła do Pana Waltera z dużą dozą empatii.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w znacznej odległości, więc na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód z manualną skrzynią biegów.

Stan zdrowia

Pan Walter (170 cm, 68 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Senior jest mobilny, porusza się przy rolatorze ale potrzebuje wsparcia poprzez podanie ręki przy siadaniu/ wstawaniu. Pan ma lekką demencję. Senior sam korzysta z toalety, asekuracyjnie nosi wkładki. Pan potrzebuje lekkiego wsparcia w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Noce są przespane.

Termin wyjazdu

Od 30.04.2024 na 2 miesiące.My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • prawo jazdy mile widziane (manualna skrzynia biegów)
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.