[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do pani w wieku 88 lat z 56323 Waldesch

Waldesch Dodany 6 dni temu Data wyjazdu: 01.07.2025r.
Opiekunka do pani w wieku 88 lat z 56323 Waldesch
Waldesch Dodany 6 dni temu Data wyjazdu: 01.07.2025r.
Opis oferty
Pacjent jest kobietą, 88 lat, 170 cm, 55 kg Pacjent mieszka w Waldesch, 56323. Pielęgnacja i prace domowe: Nie można samodzielnie chodzić na spacery, ale może się ubierać z pomocą. Może stać i chodzić samodzielnie, przyjmuje jedzenie samodzielnie, samodzielnie korzysta z toalety, higiena osobista z częściową pomocą. Przygotowanie posiłków, zakupy, sprzątanie, pranie. Chociaż nie chce się kąpać, trzeba ją namawiać do kąpieli - obecnie myje się samodzielnie w umywalce. Syn mieszka niedaleko i wspiera, opiekunka powinna gotować i robić zakupy. Mieszka w domu jednorodzinnym, opiekunka ma dostęp do gościnnego pokoju z własną łazienką i 1,5 pokoju. W domu jest internet (tak, znajdź internetowe połączenie 1&1). Rodzina: Typ miejscowości: miasto Ilość osób w domu: 1 Ilość osób do opieki: 1 Transfery: Nie Inkontynencja: Nie Nocki: Nie Stawka: 1900 EUR
Stan zdrowia
Choroby: Zawał serca trzy lata temu, udar mózgu, obecnie niezbyt dobra kondycja umysłowa - nie ma zbyt wielu wspomnień itp. Początki niedopasowanej słabości pęcherza od 5 lat - ale nie jest inkontynentna. Obecnie jest na rehabilitacji około 4-5 tygodni. Nie zawsze dobrze się komunikuje - trudności z wyszukiwaniem słów. Stan: Pani chodzi samodzielnie. Noce są przespane.
Termin wyjazdu
Od: 01.07.2025. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 3 do 3. Wymagane prawo jazdy. Opiekun/ka może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.