[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do mobilnego seniora (82l), głównie do prowadzenia domu.

Bad Münster am Stein Dodany 6 lat temu Data wyjazdu: 03.03.2023r.
Zlecenie do mobilnego seniora (82l), głównie do prowadzenia domu.
Bad Münster am Stein Dodany 6 lat temu Data wyjazdu: 03.03.2023r.
Opis oferty

Pan 82 lata mieszkający w domku jednorodzinnym o powierzchni 200 m2 w miejscowości Bad Münster am Stein. Sklepy i supermarkety są w pobliżu. Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu m.in. sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków. W domu jest kotek, który nie wymaga opieki. Podopieczny jest osobą miłą i otwartą.

Opiekunka do dyspozycji ma własny pokój z pełnym wyposażeniem oraz dostępem do internetu.

Stan zdrowia

Pan od dzieciństwa niewidomy. Podopieczny jest sprawny, samodzielny. Wszystkie czynności zwiazane z myciem wykonuje sam . Opiekunka głównie do prowadzenia domu. Ma cukrzycę. 

Termin wyjazdu

Od 03.03.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i pokrywamy koszty transportu.

Wymagania klienta
  • Wiek od 30 lat,
  • Osoba niepaląca,
  • Znajomości językowe: j. niemiecki komunikatywny (3 według skali niemieckiej).
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.