[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do pana w wieku 85 lat z 55270 Jungenheim in Rheinhesen

Jungenheim in Rheinhesen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 30.06.2025r.
Opiekunka do pana w wieku 85 lat z 55270 Jungenheim in Rheinhesen
Jungenheim in Rheinhesen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 30.06.2025r.
Opis oferty
Pacjent jest mężczyzną, 85 lat, 178 cm, 70 kg Pacjent mieszka w Jungenheim in Rheinhesen, 55270. Czynności: Chodzenie na spacery (z wózkiem inwalidzkim), ubieranie się i rozbieranie (tylko instrukcje), stanie i chodzenie (z pomocą), przyjmowanie pokarmu (częściowa pomoc), korzystanie z toalety (samodzielnie), higiena osobista (częściowa pomoc). Przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie przestrzeni życiowej, pielęgnacja ubrań. PP potrzebuje wsparcia przy myciu i pielęgnacji ciała, cięcie jedzenia na małe kawałki. Pomoc i wsparcie dla żony w gospodarstwie domowym, wspólne zakupy, prasowanie ubrań, towarzyszenie PP na wizyty lekarskie. Pozostałe informacje: W miejscowości dostępne piekarnia, sklep mięsny i spożywczy. Możliwość zakwaterowania: duże pomieszczenie z własną łazienką. Internet: Tak. Rodzina: Gospodarstwo domowe dla innej osoby: żona, nie wymaga opieki, tylko odciążenie przy pielęgnacji i wsparcie w gospodarstwie domowym. Typ miejscowości: wioska Ilość osób w domu: 2 Ilość osób do opieki: 1 Transfery: Nie Inkontynencja: Nie Nocki: Nie Stawka: 2500 EUR
Stan zdrowia
Choroby: Ogólne osłabienie związane z wiekiem; zawroty głowy - bardzo niestabilny i ostrożny; drżenie, reumatyzm, ręka drży, pomoc przy cięciu jedzenia; wczesna demencja, ale prawie niezauważalna, całkowicie jasna i zorientowana. Stan: mobilny przy rollatorze, choruje na reumatyzm, trzęsą mu się ręce.
Termin wyjazdu
Od: 30.06.2025. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 3 do 3. Wymagane prawo jazdy. Opiekun/ka nie może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.