[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do małżeństwa na zachodzie Niemiec. Dobra stawka, sprawdzone miejsce.

Monzernheim Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 03.12.2021r.
Opiekunka do małżeństwa na zachodzie Niemiec. Dobra stawka, sprawdzone miejsce.
Monzernheim Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 03.12.2021r.
Opis oferty

Pani Ellen (86 lat, 75 kg, 165 cm ) i jej mąż Walter (90 lat,ok 80 kg, 170 cm) mieszkają na wsi w domu. Potrzebują opiekunki/opiekuna do pomocy w codziennych czynnościach oraz prowadzenia domu.

W Monzerheim nie ma sklepów, są w sąsiedniej miejscowości. Można dojechać autobusem, ale zakupy będzie robiła córka, ktora mieszka w miejscowości obok. Raz w tygodniu jeźdźi się z nią na zakupy, niczego nie brakuje, opiekunka decyduje o tym co kupić. Jest czas wolny. 

  • Dla opiekunki są na piętrze dwa pokoje, osobna łazienka, dostęp do internetu, TV.

Stan zdrowia
  • Pan w miarę mobilny, ale od niedawna wspomaga się wózkiem inwalidzkim. Z powodu artrozy ma problemy z chodzeniem. Ma ogólne oslabienie starcze. Pan ma krótszą nogę i nosi but ortopedyczny. Ma założony cewnik, choruje na cukrzycę- przyjmuje tabletki. Potrzebuje pomocy przy myciu oraz ubieraniu. Przesypia noce.
  • Pani ma demencję, cukrzycę i parkinsona, z tego powodu bardzo drżą jej kończyny (przede wszytkim ręce), ogólne osłabienie starcze, inkontynencję. Nosi pampersy. Ma problemy z wykonywaniem podstawowych czynności, dlatego potrzebuje pomocy opiekunki. Pani jest na wózku, trzeba pomagać jej się przesadzać, transfer wykonuje się z pomocą liftu. Przychodzą codziennie do niej Pflegedienst, żeby ją wykąpać, opiekunka rówież pomaga. Opiekunka będzie pomagać w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie, pomoc w jedzeniu, przypominanie o braniu lekarstw, pomoc w dojściu do toalety). Trzeba dbać o to, żeby podopieczna dużo piła.

Termin wyjazdu

Od 03.12.2021 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • dobry język niemiecki
  • preferowany wiek opiekunki/opiekuna 30-50 lat
  • doświadczenie
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.