[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki.

Ruppichteroth Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 25.10.2021r.
Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki.
Ruppichteroth Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 25.10.2021r.
Opis oferty

Pani Erna 84 lata ( 155cm-60 kg) ma stopień opieki 3, nie ma demencji, porusza się o rolatorku, potrzebuje małej pomocy w higienie ciała oraz przy ubieraniu / rozbieraniu się. Seniorka dużo czasu spędza przed telewizorem. Jest osobą towarzyską, lubi spacerować. Pani nosi pampersy. Nie ma transferu ani wstawania nocnego. Córka z zięciem bardzo chętnie we wszystkim wspierają opiekunkę.

Do zadań opiekunki należeć będzie gotowanie, sprzątanie, utrzymanie domu w czystości. Na zakupy z opiekunką jeżdzi córka.

Dla opiekunki dostępny jest pokój z internetem.

Stan zdrowia

- po zawale

- wysokie ciśnienie

- reumatyzm

- osteoporoza

Termin wyjazdu

Wyjazd 25.10.2021. My organizujemy i opłacamy przejazdy.

Wymagania klienta

- dobry język niemiecki

- bez prawa jazdy

- dozwolone palenie poza domem

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.