[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekun do samotnej Pani Marianne (84 lat), która potrzebuje towarzystwa!

Hennef Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 25.04.2024r.
Opiekun do samotnej Pani Marianne (84 lat), która potrzebuje towarzystwa!
Hennef Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 25.04.2024r.
Opis oferty

Pani Marianne (84 lat) mieszka sama w pięknym domu jednorodzinnym położonym w małym miasteczku na zachodzie Niemiec. W ogrodzie znajduje się basen z którego opiekunka / opiekun może swobodnie korzystać w wolnym czasie. Dla opiekunki / opiekuna przeznaczony jest pokój z własną łazienką, TV oraz dostępem do internetu.

Seniorka ma stałą opiekunkę z innej agencji, która chciała by pracować w systemie 2 na 2 miesiące, więc wyjazdy będą polegały na 2- miesięcznej pracy i 2- miesięcznej przerwie.

Pani Marianne jest bardzo towarzyską i otwartą osobą. Potrzebuje opiekunki lub opiekuna, z którą /ym będzie mogła się zaprzyjaźnić oraz wspólnie spędzać czas. Pani Marianne lubi wychodzić do miasta oraz chodzić po sklepach. W wolnych chwilach czyta książki, słucha muzyki oraz pływa.

Trzy razy w tygodni przychodzi Pflegedienst, która kąpie seniorkę oraz codziennie przychodzi Pani, która sprząta, prasuje oraz gotuje.

Sklepy znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

Stan zdrowia

Pani Marianne (180 cm, 150 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka jest mobilna przy rolatorze, ale trzeba pomagać jej wstać. Waży 150kg, więc opiekunka / opiekun musi być w miarę silna /y. Pani jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki. Noce są przespane. 

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciw odleżynowym, rolator, wózek inwalidzki.

Termin wyjazdu

od 25.04.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz ogranizujemy podróż.

Wymagania klienta

dobra znajomość języka niemieckiego (2)

opiekunka lub opiekun

prawo jazdy nie wymagane

  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.