[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do mobilnego Seniora.

Sankt Augustin Dodany rok temu Data wyjazdu: 26.08.2022r.
Zlecenie do mobilnego Seniora.
Sankt Augustin Dodany rok temu Data wyjazdu: 26.08.2022r.
Opis oferty

Do opieki Pan Leo 98 lat (170cm-75 kg), stopień opieki 2, porusza się o rolatorku. Senior potrzebuje małej pomocy w higienie ciała oraz w ubieraniu / rozbieraniu się. Pan dużo czasu spędzał przed telewizorem, czytał gazetę, dlatego chciałby aby opiekunka poświecała mu trochę czasu: chodząc na spacery, grała w ,,Rubbi". Senior bardzo chętnie chodzi z opiekunką na zakupy. Nie ma transferu, ale trzeba go asekurować przy chodzeniu .Noce są przespane, sporadycznie może się wybudzić.

Do zadań opiekunki należeć będzie gotowanie, sprzątanie, ogólne utrzymanie domu w czystości.

Dla opiekunki dostępny jest pokój z oddzielną łazienką i toaletą. 

Stan zdrowia

- wysokie ciśnienie

- cukrzyca

Termin wyjazdu

Wyjazd 26.08.2022. My organizujemy i opłacamy przejazdy.

Wymagania klienta

- opiekunka

- język niemiecki 3-4

- wymagane prawo jazdy

- można palic poza domem

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.