[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnej seniorki (96 lat) niedaleko Bonn

Kalenborn Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.03.2023r.
Opiekunka do samotnej seniorki (96 lat) niedaleko Bonn
Kalenborn Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.03.2023r.
Opis oferty

Pani (96 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym w małej miejscowości położonej niedaleko Bonn. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Seniorka jest kochaną osobą, chętnie współpracuje z opiekunką oraz jest bardzo spokojna i ugodowa. Pani Gregoria lubi oglądać TV.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.

Najbliższe sklepy znajdują się około 20 minut drogi. 1-2 razy w tygodniu zorganizowane są większe zakupy na które opiekunka jedzie razem z rodziną.

3 godziny przerwy dziennie oraz 1 dzień wolny w tygodniu jest zapewniony, szczegóły do ustalenia na miejscu. Seniorkę można zostawić samą w domu na około 2 godziny, ponieważ potrafi sama poruszać się na wózku inwalidzkim. Dodatkowo sąsiadka ma klucze do domu seniorki. 

Stan zdrowia

Pani (155 cm, 50 kg) ma przyznany Pflegegrad: 3. Seniorka w większości czasu porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy podczas przesadzania, ale aktywnie pomaga (nie ma transferu). Pani jest częściowo inkontynentna, nosi pieluchy. Seniorka cierpi na Parkinsona. Seniorka potrzebuje pomocy podczas codziennej higieny ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Do seniorki przychodzi 2 razy w tygodniu fizjoterapeuta. Podopieczna wstaje około 8:00/9:00.

Na wyposażeniu znajduje się łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym, krzesło toaletowe, wózek inwalidzki oraz rolator.

Termin wyjazdu

Od 20.03.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • szczepienie wymagane
  • osoba nie paląca
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.