[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Szukamy opiekunki lub opiekuna do seniorki. Sprawdzone zlecenie!!

Grafschaft Dodany rok temu Data wyjazdu: 21.07.2022r.
Szukamy opiekunki lub opiekuna do seniorki. Sprawdzone zlecenie!!
Grafschaft Dodany rok temu Data wyjazdu: 21.07.2022r.
Opis oferty

Do opieki jest seniorka 78 lat (165 cm,85kg) mieszkająca w domu na wiosce, która chorowała na raka, jest po wylewie, ale jej stan jest na ten moment stabilny. Ma stopień opieki 4.Codziennie rano przyjeżdża służba medyczna, która myje Panią i ubiera, oraz przesadza seniorkę liftem na wózek inwalidzki. Pani bywa czasem niedostępna i niecierpliwa. Jest jednak osobą wdzieczną za okazywaną pomoc.

Do zadań opiekunki należeć będzie: dotrzymywanie towarzystwa seniorce, gotowanie, sprzątanie, ogólne utrzymanie domu w czystości, oraz zakupy, a także pomoc w przesadzeniu z wózka inwalidzkiego do łóżka oraz zmiana pampersa.

Dla opiekunki dostępny jest pokój z własną łazienką.

Stan zdrowia

- po chorobie nowotworowej

- po wylewie

Termin wyjazdu

Termin wyjazdu 21.07.2022 , na 6 tygodni. My organizujemy i opłacamy przejazdy.

Wymagania klienta

- dobry język niemiecki

-prawo jazdy

- jest możliwość palenia na zewnątrz

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.