Do opieki jest Pani Lucia 85 lat , 160 wzrostu, 60 kg, Pflegegrad 4, mieszka w domu z ogrodem. Podopieczna jest osobą, ktora porusza sie przy pomocy rolatora, chodzi sama do toalety. Ma też do dyspozycji wózek oraz łózko pielegnacyjne.Cierpi na osteoporozę i ma poczatki demencji, jest po lekkim udarze. Pani Lucia z natury jest bardzo miła i wdzięczna za każdą pomoc, bardzo chętnie ogląda telewizje i czyta gazety.Codziennie do Pani przychodzi Pflegedienst i zakłada rajstopy uciskowe. Przy większych zakupach pomaga wnuk.
Do dyspozycji opiekunki jest pokój z osoba łazienką.Jest dostep do internetu. Sklepy sa niedaleko, ok 1 km drogi pieszo.
Pacjentka sprawna, chodząca.
Od 20.08.2021 na 2 miesiące.
Język niemiecki komunikatywny (3-4)
Opiekunka może palic na zewnątrz.
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290