[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do sympatycznego małżeństwa na zachodzie Niemiec

Aachen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 01.03.2022r.
Opiekunka do sympatycznego małżeństwa na zachodzie Niemiec
Aachen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 01.03.2022r.
Opis oferty

Pan Heinz- Martin (82 lata) oraz Pani Gerda (78 lat) mieszkają w domu jednorodzinnym na zachodzie Niemiec (raczej tereny wiejskie). Dla opiekunki przeznaczone jest osobne mieszkanie z TV oraz dostepem do internetu.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Najbliższe sklepy znajdują się około 10 minut drogi piechotą.

Córka małżeństwa mieszka w tej samej miejscowości.

Czas wolny - 3 godziny dziennie oraz 2 dni w tygodniu.

Stan zdrowia

Pani (162 cm, 60 kg) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka jest mobilna. Pani jest częściowo inkontynentna, asekuracyjnie nosi wkładki. Seniorka ma początki demencji, astmę oraz cukrzycę. Trzy razy dziennie do pani przychodzi Pflegedienst. Seniorka potrzebuje wsparcia w codziennej higienie oraz ubieraniu/ rozbieraniu się.

Pan (168 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Senior jest mobilny. Pan ma początki demecji. Senior jest kontynentny, sam korzysta z toalety. Pan również sam wykonuje wszystkie czynności pielęgnacyjne. Do seniora raz dziennie przychodzi Pflegedienst. Pan lubi wieczorami dłużej "posiedzieć", ale nie wymaga wtedy opieki opiekunki. Senior ma tendencję do spożywania alkoholu. 

Termin wyjazdu

od 01.03.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • prawo jazdy wymagane (auto dostępne na miejscu)
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.