[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Lekka oferta do 81 letniej Pani na zachodzie Niemiec

Aldenhoven Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 23.10.2020r.
Lekka oferta do 81 letniej Pani na zachodzie Niemiec
Aldenhoven Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 23.10.2020r.
Opis oferty

Zlecenie do Pani Hanni (168, 65 kg, 81 lat, 2 stopień opieki) mieszkającej w domu jednorodzinnym w Aldenhoven-zachód Niemiec.

Pani porusza sie o rolatorze, samodzielnie korzysta z toalety. Noce przesypia, sporadycznie może się zdarzyc, że trzeba do niej wstać.

Na schodach jest lift. Pani potrzebuje wsparcia przy myciu, ubieraniu. Należy jej przypominać aby brała leki, przyjmowała wystarczającą ilość płynów. Opiekunka dba o dom, gotuje, sprząta. Do sklepów jest blisko, jest rower do dyspozycji

Pani lubi oglądać TV, czytać gazety, grać w gry planszowe, spacerować.

Dla opiekunki pokój, internet będzie założony.

Stan zdrowia

Pani jest po wylewie, ma depresję i poczatkową demencję. Ma protezę biodra oraz problemy z sercem.

Termin wyjazdu

23.10. 2020 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- język niemiecki dobry

- wymagane prawo jazdy

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.