[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim do Pani leżącej.

Eschweiler Dodany rok temu Data wyjazdu: 16.08.2022r.
Opiekunka z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim do Pani leżącej.
Eschweiler Dodany rok temu Data wyjazdu: 16.08.2022r.
Opis oferty

Pani Josefine (73 lata, 90 kg, 178 cm), mieszka sama w domu z ogrodem, Pflegegrad 5 ,przeszła udar i od tego czasu potrzbuje pomocy w zyciu codziennym.Ma nietrzymanie moczu i kału.Korzysta z pampersów. Mieszka w mieszkaniu w mieście Eschweiler, niedaleko belgijskiej granicy. Opiekunka będzie jej pomagać w codziennych czynnościach oraz troszczyć się o dom (pranie, sprzątanie, zakupy itd.).  

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z osobną łazienka, jest dostep do internetu.Do dyspozycji jest samochód z automatyczną skrzynią biegów ,dlatego prawo jazdy będzie mile widziane ,ale nie jest wymagane.

Stan zdrowia

Pani ma 4 stopień opieki, jest po udarze , ma lekka demencję, lewą stronę ciała ma sparaliżowaną. Ma nietrzymanie moczu i kału.Częściowo niedowidzi. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki , łózko pielegnacyjne oraz krzesło toaletowe. Seniorce trzeba pomagać zmieniać pozycję leżenia w łóżku Podopieczna potrzebuje również pomocy przy myciu i ubieraniu się .Opiekunkę będzie wspierać Pflegedienst, kóre przychodzi rano i wieczorem do pomocyprzy myciu. Noce są zazwyczaj przespane, sporadycznie może sie wybudzic.    

Termin wyjazdu

Od 16.08.2022 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazdy.

Wymagania klienta
  • dobry lub komunikatywny niemiecki
  • prawo jazdy preferowane ale nie jest konieczne
  • preferowany wiek opiekunki 30-50 lat
  • palenie tylko na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.