[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani niedaleko Kolonii.

Eschweiler Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opiekunka do Pani niedaleko Kolonii.
Eschweiler Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 72 lata, 72 kg i 172 wzrostu, pflegegrad 4. Pacjenta jest po udarze, trzeba jej pomóc przy transferze- cześciowo pomaga.Podopieczna korzysta z pampersów.Dwa razy dziennie przychodzi do niej Pflegedienst,( myją seniorkę i ubierają) ma specjalne buty ortopedyczne. Noce sa przespane. W poniedzialki i piątki przychodza rehabilitanci. Podopieczna jest miła i wdzięczna za opiekę.Odwiedzaja ja znajomi -w tym czasie opiekunka ma wolne dla siebie.

Opiekunka ma do dyspozycji pokój, osobna łazienkę, jest internet.Sklepy sa około 10 minut drogi pieszo.

Stan zdrowia

Podopieczna po udarze, lewa strone ciała ma niedowładną ,częściowo pomaga, korzysta z pampersów, noce są przespane.Jest TV i dostep do internetu. Opiekunka ma czas wolny po obiedzie.   

Termin wyjazdu

Od 30.11.2021.na 2 miesiące.

Wymagania klienta

- Język komunikatywny, mile widziane prawo jazdy.

- Doświadczenie w transferze.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.