[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani niedaleko Kolonii.

Eschweiler Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 28.09.2021r.
Opiekunka do Pani niedaleko Kolonii.
Eschweiler Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 28.09.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 72 lata, 72 kg i 172 wzrostu, pflegegrad 4. Pacjenta jest po udarze, trzeba jej pomóc przy transferze- cześciowo pomaga.Podopieczna korzysta z pampersów.Dwa razy dziennie przychodzi do niej Pflegedienst, ma specjalne buty ortopedyczne. Noce sa przespane. W poniedzialki i piątki przychodza rehabilitanci. Podopieczna jest miła i wdzięczna za opiekę.Odwiedzaja ja znajomi. 

Opiekunka ma do dyspozycji pokój, osobna łazienkę.

Stan zdrowia

Podopieczna po udarze, lewa strone ciała ma niedowładną ,częściowo pomaga, korzysta z pampersów, noce są przespane.Jest TV i dostep do internetu. Opiekunka ma czas wolny po obiedzie.   

Termin wyjazdu

Od 30.09.2021 na 2 miesiące.

Wymagania klienta

- Język komunikatywny, mile widziane prawo jazdy.

- Doświadczenie w transferze.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.