[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Pana na zachodzie Niemiec.

Stolberg Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 18.05.2022r.
Opiekunka do Pana na zachodzie Niemiec.
Stolberg Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 18.05.2022r.
Opis oferty

Pan Hubert (170 cm, 56 kg) mieszka sam w domku jednorodzinnym w miejscowości Stolberg na zachodzie Niemiec. Pan ma lekką demencję i nowotwór, ale jest w pełni samodzielny. Ma założony cewnik, sam się nim zajmuje i z toalety też korzysta sam. Panu w zeszłym roku (17.04.21) zmarła żona, więc może być przygnębiony. Senior w każdy wtorek i piątek od 8.30 do 15.30 przebywa w Domu Dziennej Opieki.

Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, zakupy (sklepy znajdują się 10 min. od domku) oraz dotrzymywaniu Panu towarzystwa. Pan jest bardzo miłą i towarzyską osobą, lubiącą rozmowy z opiekunką i spacery.

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z komputerem i dostępem do interentu. 

Prawo jazdy jest mile widziane.

Stan zdrowia

- nowotwór oraz demencja

Termin wyjazdu

Od 18.05.2022 My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta

- prawo jazdy wymagane

- język niemiecki komunikatywny lub dobry 

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.