[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej seniorki (78 lat) na zachodzie Niemiec

Würselen Dodany 25 dni temu Data wyjazdu: 01.10.2021r.
Opiekunka do samotnej seniorki (78 lat) na zachodzie Niemiec
Würselen Dodany 25 dni temu Data wyjazdu: 01.10.2021r.
Opis oferty

Pani (78 lat) mieszka sama w mieszkaniu w małym mieście na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. 

Seniorka jest bardzo kochaną i przyjacielską osobą. Bardzo lubi rozwiązywać krzyżówki oraz interesuje się gotowaniem. Seniorka aktualnie jest "trzeźwym alkoholikiem", wcześniej miała duże skłonności do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Panią trzeba delikatnie "kontrolować", czy przypadkiem nie chce wrócić do nałogu.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Najbliższe sklepy znajdują się około 10 minut drogi.

Syn z synową mieszka około 20 km od seniorki. Czas wolny opiekunki do uzgodnienia z rodziną.

Stan zdrowia

Pani (170 cm, 80 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka jest mobilna, korzysta z rolatora. Pani ma początki demencji oraz stany depresyjne. Seniorka jest inkontynentna, nosi pieluchy. Pani z racji wieku jest osłabiona oraz czasami czuje się zdezorientowana. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie, myciu oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Pani sporadycznie budzi się w nocy, ale zdarza się to około raz na tydzień. Seniorka pali.

Termin wyjazdu

od 01.10.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • mile widziane prawo jazdy
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.