[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do seniorki (84 lat) mieszkająca z mężem w Aachen

Aachen Dodany 9 dni temu Data wyjazdu: 01.10.2022r.
Opiekunka do seniorki (84 lat) mieszkająca z mężem w Aachen
Aachen Dodany 9 dni temu Data wyjazdu: 01.10.2022r.
Opis oferty

Pani Christine (84 lat) mieszka z mężem w domu wielorodzinnym na obrzeżach dużego miasta na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do internetu. 

Seniorka jest bardzo kochaną i spokojną seniorką. Jest wdzięczna opiekunce za każdą pomoc. Lubi grać w gry planszowe i spędzać czas na ogrodzie. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Najblizsze sklepy znajdują się około 10 minut drogi spacerem. 

Czas wolny do uzgodnienia na miejscu.

Stan zdrowia

Pani (170 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad : 4. Aktualnie rodzina jest w trakcie wnioskowania o podwyższenie stopnia opieki do 5 poziomu. Seniorka cierpi na polineuropatię (uszkodzenie wielu nerwów) oraz demencję (czasami lekko zdezorientowana). Pani porusza się na wózku inwalidzkim, aktywnie pomaga podczas transferów. Seniorka jest częściowo inkontynentna (na noc zakłada pieluchy), ma również stomię. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst, żeby założyć pończochy uciskowe, pomóc w myciu oraz zadbać o stomię. Pani potrzebuje pomocy w higienie osobistej, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Seniorka ma zaburzony rytm dzień/ noc. Akrtualnie rodzina jest w trakcie rozmów z lekarzem, aby unormować tą sytuację. 

Seniorka wstaje około 8:00, około 20:00 kładzie się spać. Między 9:00, a 10:00 przychodzi Pflegedienst. Może się zdarzyć, że Pani obudzi się w nocy i będzie potrzebowała pomocy opiekunki w dojściu do toalety. 

Na wyposażaniu jest: krzesło pod prysznić, krzesło toaletowe, rolator oraz wózek inwalidzki. Łazienka również dostosowana jest do osoby niepełnosprawnej, pod prysznic można wjechać wózkiem. 

Termin wyjazdu

od 01.10.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (2-1)
  • opiekunka
  • prawo jazdy nie jest wymagane
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.