[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani w Aachen.

Hückelhoven Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 15.12.2020r.
Opiekunka do Pani w Aachen.
Hückelhoven Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 15.12.2020r.
Opis oferty

Poszukujemy opiekunki do Pani Barbary (79l, 168cm, 51kg, I stopień opieki) która mieszka. W domu są 1pies (spokojny) ale opiekunka się nim nie zajmuje. Córka mieszka z mężem i dziećmi w tym samym domu. Córka robi zakupy i przeważnie też gotuje. 

2 razy dziennie przychodzi do niej Pflegedinst do zmiany opatrunku na nodze, bo puchną jej nogi oraz co jakiś czas terapeuta na Krankengimnastik. Dom jest przystosowany.

Do zadań opiekunki na tym zleceniu należała będzie pomoc seniorce w myciu(pod prysznicem jest krzesełko) , ubieraniu, toalecie. Pani potrafi sama wejśc do łazienki. Pani potrafi wstać tylko niekiedy trzeba podac jej rękę. Oprócz tego standardowe prowadzenie domu, oraz pomoc przy posiłkach (np. krojeniu jedzenia). Gotować nie trzeba, bo córka gotuje. Opiekunka też moze ugotować. Zakupy tylko małe- większe może robić rodzina. 

W nocy nie ma wstawania. 

  • Dla opiekunki osobny pokój, własna łazienka do dyspozycji TV oraz Internet. Sklepy są blisko do 10 minut pieszo.

Między piętrami jest winda. Nie ma liftu. 

Stan zdrowia

Pani ma Parkinsona, nie ma u niej demencji. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka. Porusza się na wózku. Podopiecznej trzeba pomóc w siadaniu na wózek ale nie ma transferu- pani pomaga. Używa pieluchomajtek.  

Termin wyjazdu

Od 15.12.2020 r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • język niemiecki komunikatywny 
  • prawo jazdy nie jest wymagane ale do dyspozycji samochód z automatyczną skrzynią biegów)
  • nie można palić

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.