[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani w Aachen.

Hückelhoven Dodany 4 lata temu Data wyjazdu: 15.03.2023r.
Opiekunka do Pani w Aachen.
Hückelhoven Dodany 4 lata temu Data wyjazdu: 15.03.2023r.
Opis oferty

Poszukujemy opiekunki do Pani Barbary (80l, 168cm, 51kg,I stopień opieki.) mieszkającej w dużej i gustownej rezydencji. Córka mieszka z mężem i dziećmi w tym samym domu i to ona robi zakupy oraz przeważnie gotuje. Do seniorki 2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst i zmienia opatrunki na nogach, które puchną-dlatego seniorka korzysta z wózka inwalidzkiego. Co jakiś czas przychodzi też terapeuta na Krankengimnastik. Dom jest przystosowany dla osoby niepełnosprawnej. Nie ma wstawania w nocy.

Do zadań opiekunki na tym zleceniu należy przede wszystkim towarzyszenie seniorce w życiu codziennym: jazda samochodem do lekarza lub fryzjera bądź na zakupy oraz pomoc w codziennych czynnościach: myciu (pod prysznicem jest krzesełko), ubieraniu/rozbieraniu, toalecie, czy pomoc w poruszaniu się na wózku. Między piętrami jest winda. Nie ma liftu. Oprócz tego pomoc seniorce przy posiłkach (np. krojenie jedzenia) oraz rozłożenie posiłku na stole. W domu jest pies, którym jednak opiekunka się nie zajmuje.

Dla opiekunki jest osobny pokój, własna łazienka, TV oraz internet. 

Stan zdrowia

Pani ma Parkinsona, nie ma u niej demencji. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka. Porusza się na wózku. Podopiecznej trzeba pomóc w siadaniu na wózek, ale nie ma transferu. Używa pieluchomajtek.  

Termin wyjazdu

Od 15.03.2023r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • język niemiecki dobry komunikatywny (2-3 w skali niemieckiej)
  • prawo jazdy jest wymagane (do dyspozycji samochód z automatyczną skrzynią biegów)
  • nie można palić
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.