[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do mobilnego małżeństwa w Nuembrecht.

Nuembrecht Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 15.01.2022r.
Opiekunka do mobilnego małżeństwa w Nuembrecht.
Nuembrecht Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 15.01.2022r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan 82 lata, 165 cm wzrostu, 75 kg. Pflegegrad 2.Mieszka w domu z ogrodem z żoną w małym miasteczku. Pan porusza sie samodzielnie- do dyspozycji jest rolator i laska.Ponadto podopieczny ma nietrzymanie moczu, korzysta z podkładów.Ma postepującą demencję( nieagresywną,), nadciśnienie, cukrzycę, ma problemy z oddychaniem, wczesniej przeszedł lekki udar, niedosłyszy i częściowo niedowidzi. Przychodzi do niego logopeda. Pan sam spożywa posiłki, na spacery chodzi o rolatorze lub na wózku.Sam korzysta z toalety, częsciowo sam się myje ,rozbiera i ubiera.Noce są przespane. Opiekunka robi zakupy, pierze , prasuje gotuje, utrzymuje pomieszczenia w czystości itp.Do utrzymania czystości w całym domu przychodzi dodatkowo osoba do sprzątania.

Żona ma 82 lata, Pflegegrad 1,ma nietrzymanie moczu,-korzysta z podkładów, nadciśnienie, towrzysza jej bóle w połowie ciała, może miec problem przy chodzeniu- słaba mobilnośc- nalezy ja asekurować, korzysta równiez z wózka i rolatora.Pflegedienst przychodzi do mycia tej podopiecznej.Podopieczna z natury jest otwarta i akceptuje pomoc opiekunki.

Dla opiekunku do dyspozycji jest osobna łazienka z wc, TV w pokoju, jest dostep do internetu oraz Flatrate. Czas wolny do ustalenia na miejscu.

Stan zdrowia

Pacjent chodzący, inkontynencja, demencja, cukrzyca, nadciśnienie.

Podopieczna problem przy chodzeniu-wymagane wsparcie opiekunki,inkontynencja, nadciśnienie.

Termin wyjazdu

Od 15.01.2022

Wymagania klienta

Opiekunka niepaląca, dobry język niemiecki oraz osoba zaszczepiona przeciw Covid.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.