[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka z komunikatywnym językiem niemieckim do Pana w Nuembrecht .

Nuembrecht Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 22.07.2022r.
Opiekunka z komunikatywnym językiem niemieckim do Pana w Nuembrecht .
Nuembrecht Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 22.07.2022r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan 86 lat, 165 wzrostu, 70 kg, Pflegegrad 4. Mieszka sam w domu. Porusza się samodzielnie- lekko ograniczony ruchowo.Potrzebuje wsparcia opiekunki przy wstawaniu- pacjent pomaga przy wstatwaniu z łózka. Umysłowo sprawny, korzysta z pampersów i podkładów, niedosłyszyi i widzi częściowo tylko na jedno oko.Przychodzą do niego rehabilitanci. Ma do dyspozycji: laskę, rolator, łózko pielęgnacyjne oraz krzesło toaletowe. Podopieczny z natury jest otwarty, serdeczny, akceptuje pomoc opiekunki oraz posiada poczucie humoru.Na spacery może wychodzic o rolatorze lub na wózku.

Opiekunka wspiera pacjenta w codziennych czynnościach: mycie , ubieranie, itp oraz standardowe prowadzenie domu: zakupy , pranie , sprzatanie. 

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z osobą łazienką i WC, jest dostep do internetu.

Stan zdrowia

Pacjent chodzący, sprawny umysłowo, korzysta z podkładów, niedowidzi i niedosłyszy. Noce są przespane.

Termin wyjazdu

od 22.07.2022 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

Język niemiecki komunikatywny (3)

Prefrerowana opiekunka niepaląca, ale ostatecznie mozna palić na zewnatrz.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.