[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do sympatycznej Pani Urlike (77 lat) z demencją

Odenthal Dodany 11 dni temu Data wyjazdu: 20.03.2023r.
Opiekunka do sympatycznej Pani Urlike (77 lat) z demencją
Odenthal Dodany 11 dni temu Data wyjazdu: 20.03.2023r.
Opis oferty

Pani Urlike (77 lat) mieszka w domu jednorodzinnym położonym w małej miejscowości na zachodzie Niemiec (około 40 min do Köln). W tym samym domu mieszka brat seniorki razem z żoną oraz córką. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu. 

Seniorka jest spokojną i sympatyczną seniorką. Czasami z racji demencji jest niespokojna i zdezorientowana, ale jeżeli opiekunka delikatnie wytłumaczy jej sytuacje, bardzo szybko się uspokaja. Pani Urlike bardzo lubi naturę, kwiaty, podróże oraz dobre jedzenie (gotowanie). Seniorka jest bardzo chętna na wspólne spacery, ważne jest aby opiekunka potrafiła zorganizować dzień i spędzała czas z podopieczną.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie gotowanie (dla dwóch osób) oraz zakupy. Na zakupy trzeba jeździć samochodem, który jest do dyspozycji opiekunki na miejscu (automatyczna skrzynia biegów).

Rodzina jest bardzo pomocna i chętnie współpracuje z opiekunką.

 

Stan zdrowia

Pani Urlike (65 kg, 160 cm) ma przyznany Pflegedrad 3. Seniorka jest mobilna, porusza się przy rollatorze. Pani ma arytmię serca, jest po udarze oraz cierpi na średniozaawansowaną demencję, często mówi po kilka razy głośno o tym co będzie robione, jakie są plany na reszte dnia. Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi pieluchy/ wkładki. Pani ma problemy ze słuchem, nosi aparat słuchowy. Może się zdarzyć, że seniorka się w nocy obudzi, ale ponieważ sama korzysta z toalety, nie potrzebuje pomocy opiekunki. 

Termin wyjazdu

od 20.03.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • doświadczenie w pracy z demencją
  • prawo jazdy wymagane (automatyczna skrzynia biegów)
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.