[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do sympatycznej Pani Margaret (90 lat) mieszkającej samotnie w Leverkusen

Leverkusen Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 26.04.2024r.
Opiekunka do sympatycznej Pani Margaret (90 lat) mieszkającej samotnie w Leverkusen
Leverkusen Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 26.04.2024r.
Opis oferty

Pani Margaret (90 lat) mieszka sama w przestronnym mieszkaniu położonym w małym, malowniczym mieście na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu.

Seniorka jest bardzo spokojną oraz miłą osobą. Pani Margret niedawno zakończyła rehabilitację po wymianie stawu biodrowego. Obecnie jest już sprawniejsza i samodzielnie porusza się przy rolatorze.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

Stan zdrowia

Pani Margaret 90 lat (158cm, 52kg) ma przyznany Pflegegrad 3 (aktualnie jest w trakcie wnioskowania o podwyższenie stopnia opieki do 4). Seniorka cierpi na demencję oraz nadciśnienie. Pani jest mobilna przy rolatorze, ale potrzebuje wsparcia opiekunki, ponieważ w ostatnim czasie miała operację stawu biodrowego. Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki/ pampersy. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. W nocy seniorka może potrzebować pomocy opiekunki w dojściu do toalety.

Do seniorki 2 razy dziennnie przychodzi Pflegedienst, która rozdziela oraz podaje leki.

Termin wyjazdu

Od 26.04.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • prawo jazdy nie jest wymagane
  • osoba niepaląca
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.