[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do sympatycznej Pani Margaret (90 lat) mieszkającej z mężem na zachodzie Niemiec

Leverkusen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 30.11.2023r.
Opiekunka do sympatycznej Pani Margaret (90 lat) mieszkającej z mężem na zachodzie Niemiec
Leverkusen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 30.11.2023r.
Opis oferty

Pani Margaret (90 lat) mieszka z partnerem Johannem (88 lat) w przestronnym mieszkaniu położonym w małym, malowniczym mieście na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu.

Seniorzy są bardzo spokojną oraz zgodną parą. Chętnie spędzają wspólnie czas. 

Seniorka niedawno zakończyła rehabilitację po wymianie stawu biodrowego. Obecnie jest już sprawniejsza i samodzielnie porusza się przy rolatorze.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

Stan zdrowia

Pani Margaret (158 cm, 52 kg) ma przyznany Pflegegrad 3 (aktualnie jest w trakcie wnioskowania o podwyższenie stopnia opieki do 4). Seniorka cierpi na demencję oraz nadciśnienie. Pani jest mobilna przy rolatorze, ale potrzebuje wsparcia opiekunki, ponieważ w ostatnim czasie miała operację stawu biodrowego. Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki/ pampersy. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. W nocy seniorka może potrzebować pomocy opiekunki w dojściu do toalety.

Pan Johannes (174 cm, 62 kg) ma przyznany Pflegegrad 3. Senior ma średnio zaawansowaną demencję oraz cierpi na cukrzycę. Pan jest mobilny przy rolatorze. Senior jest częściowo inkontynentny, nosi wkładki.

Do seniorów dwa razy dziennnie przychodzi Pflegedienst, która rozdziela oraz podaje leki.

Dzień zaczyna się około 8:00, a kończy o 22:00.

Termin wyjazdu

Od 30.11.2023 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • OPIEKUN/ OPIEKUNKA
  • prawo jazdy nie wymagane
  • osoba nie paląca
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.