[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do dwójki Seniorów (93 lat i 97 lat)

Leverkusen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 06.04.2023r.
Opiekunka do dwójki Seniorów (93 lat i 97 lat)
Leverkusen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 06.04.2023r.
Opis oferty

Pani Gerda (93 lat) i Pan Karlheinz (97 lat) to małżeństwo, które mieszka w dużym domu jednorodzinnym, na przedmieściach dużego miasta na zachodzie Niemiec. Odległość do sklepów 25 min. pieszo lub 10 min. rowerem. Na miejscu do dyspozycji opiekunki jest rower.  

Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z własną łazienką, Tv oraz internet. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, pranie, gotowanie.

Stan zdrowia

Seniorka (168 cm, 60 kg) ma Pflegegrad 2, Senior (175 cm, 62 kg) Pflegegrad 3. Oboje poruszają sie przy pomocy rollatorka. Ze względu na swój wiek, cierpią na osłabie starcze (fizyczne), osteoporozę, niewydolność serca. Nie są inkontynentni, pomimo swojego wieku są bardzo samodzielni. Większego wsparcia w niektórych czynnościach, potrzebuje Pani Gerda, należy jej pomóc w pielęgnacji ciała, ubieraniu / rozbieraniu się. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst, aby opatrzeć ranę na nodze seniora. 

Dwa razy w tygodniu, przychodzi Pani do sprzątania i prasowania (na ok. 4 godziny). W tym czasie opiekunka ma czas wolny. Seniorzy są bardzo życzliwymi ludzmi, lubią czytać czasopisma oraz książki. Noce są przespane, Pani Gerda przyjmuje tabletki na senne.

Termin wyjazdu

Od 06.04.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta
  • bdb. język niemiecki
  • OPIEKUNKA
  • niepaląca
  • doświadczenie wymagane
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.