[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do pani w wieku 84 lat z 51371 Leverkusen

Leverkusen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 28.03.2025r.
Opiekunka do pani w wieku 84 lat z 51371 Leverkusen
Leverkusen Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 28.03.2025r.
Opis oferty
Pacjent jest kobietą, 84 lat, 168 cm, 65 kg Pacjent mieszka w Leverkusen, 51371. Obowiązki: Spacerowanie: Tak (tylko towarzyszenie) Ubieranie/rozbieranie: Tak (tylko instrukcje) Wstawanie i chodzenie: Nie (chodzi samodzielnie) Wyjście do toalety: Tak (tylko instrukcje) Higiena osobista: Tak (tylko instrukcje) Przygotowanie posiłków Zakupy Sprzątanie Pranie Gotowanie, jeśli starsza pani chce, ewentualnie tylko przygotowanie posiłków i ich wspólne spożycie. Ważne jest, aby opiekun miał wiele czasu na prywatność w swoim apartamencie i nie kontrolował zbytnio starszej pani. Ważna jest spokojna reakcja opiekuna na demencję starszej pani i na przykład uspokajające kłamstwa (np. stwierdzenie, że na życzenie wróci do domu jako opiekun). Opiekun niech wspiera tylko w tle, starsza pani nie lubi przyjmować pomocy. Usługa opiekuńcza przychodzi rano, aby podać leki Wymagania dodatkowe: Od opiekuna oczekuje się znajomości demencji, dużo cierpliwości i humoru, preferują młodsze osoby Czas wolny: Wiele czasu wolnego, ponieważ starsza pani nadal chce być niezależna Warunki zamieszkania: Apartament z jednym pokojem z łazienką. Mały kącik kuchenny. Apartament znajduje się na innym piętrze, można się wycofać Internet dostępny. Są zwierzęta, ale ich obecność jest nieistotna. Typ miejscowości: miasto Ilość osób w domu: 1 Ilość osób do opieki: 1 Transfery: Nie Pflegedienst: Tak Inkontynencja: Nie Nocki: Nie Stawka: 1780 EUR
Stan zdrowia
Choroby: Demencja z tendencją do ucieczek: Stan: Nie potrafi zapamiętać rzeczy, fizycznie w dobrej kondycji, chodzi bardzo dużo na spacery, 16 000 kroków dziennie, wahania nastroju, problem z akceptacją obcych osób, często nie rozpoznaje opiekuna, nie zdaje sobie sprawy, że potrzebuje pomocy, zadaje wielokrotnie te same pytania, bardzo lubi rozmawiać, codziennie chodzi 10-15 rund po 15 minut, wraca samodzielnie, córka śledzi ją za pomocą GPS.
Termin wyjazdu

Od: 28.03.2025 . Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.

Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 2 do 2. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekun/ka nie może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.