[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do pani w wieku 81 lat z 50374 Erftstadt-Lechenich

Erftstadt-Lechenich Dodany godzinę temu Data wyjazdu: 03.04.2026r.
Opiekunka do pani w wieku 81 lat z 50374 Erftstadt-Lechenich
Erftstadt-Lechenich Dodany godzinę temu Data wyjazdu: 03.04.2026r.
Opis oferty
Pacjent jest kobietą, 81 lat, 166 cm Pacjent mieszka w Erftstadt-Lechenich, 50374. w domu jest winda na schody, krzesło toaletowe, wózek inwalidzki, Rodzina: pan całkowicie samodzielny, małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym w małym mieście, dla opiekunki jest pokój własna łazienka, internet, sklepy są blisko Typ miejscowości: miasto Ilość osób w domu: 2 Ilość osób do opieki: 1 Transfery: Tak Pflegedienst: Nie Inkontynencja: Nie Nocki: Nie Pflegegrad: 1 Stawka: 2000 EUR
Stan zdrowia

Choroby: pani 80 lat, porusza się z balkonikiem, ma cukrzycę, odleżyny, wysokie ciśnienie, bez demencji, ma cewnik,
Stan: pani musi mieć codziennie zakładaną maskę tlenową na ok 2 h, trzeba pomóc jej przy jej zakładaniu,
pani musi być sadzana na wózek, sama korzysta z toalety, w nocy nie trzeba do niej wstawać,


Mimo że waga podopiecznej wynosi około 140 kg, podopieczna jest mobilna przy balkoniku (ma siły w nogach i rękach).
Wymagana jest jedynie poranna pomoc przy wstawaniu z łóżka:
ściągnięcie nóg w dół, podanie rąk lub złapanie pod pachy i podciągnięcie do pozycji stojącej.
Następnie sama wstaje i idzie do łazienki. Łazienka została niedawno
wyremontowana; prysznic bezprogowy/bezbrodzikowy, do którego podopieczna
wjeżdża z Rollatorkiem
bez problemu, siada na krzesło prysznicowe i myje się samodzielnie.
Potrzebna jest jedynie pomoc przy myciu pleców oraz przy rozbieraniu i
ubieraniu (np. podciągnięciu/przy całkowitym ściągnięciu spodni).


Podopieczna po porannej toalecie udaje się do kuchni na śniadanie i
siada na wózku inwalidzkim, na którym spędza większość dnia; przebywając
również w salonie, gdzie znajduje się jej łóżko medyczne i tam śpi oraz
spędza najwięcej czasu. Dzień kończy około godziny
19:00, kiedy kładzie się do swojego łóżka w salonie i wspólnie z mężem
ogląda telewizję; potrzebna jest pomoc przy zakładaniu na noc maski –
noc przebywa spokojnie. Raz dziennie trzeba pomóc jej z wózka usiąść na
toaletę (podciągnięcie przy wstawaniu).
 

Termin wyjazdu
Od: 03.04.2026. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 2 do 3. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekun/ka może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.