[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Pani samotna , bez demencji.

Hürth Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 31.03.2021r.
Pani samotna , bez demencji.
Hürth Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 31.03.2021r.
Opis oferty

Pani Gerta (89l, 154cm, 55kg) mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym mieście. Dla opiekunki jest pokój, osobna łazienka, internet.  

Opiekunka gotuje, sprząta, robi zakupy. 

Do Seniorki przychodzi ogrodnik; sprzątaczka raz w tygodniu; oraz pielegniarka, zaprzyjaźniona osoba-bardzo sympatyczna dwa razy w tygodniu pomaga w kapieli.

Stan zdrowia

Podopieczna jest bez demencji, jest bardzo życzliwa. Na miejscu jest balkonik, wózek. Do Pani trzeba wstawać w nocy i podać jej coś do picia. Rano przenosi się ją na sofę, a wieczorem do łóżka. Pani praktycznie nie chodzi. Ma podłączony cewnik. 

Podopieczna jest miła, spokojna. Nie ma demencji. Pani trzeba pomóc przy myciu i ubieraniu, ale odbywa się to wszystko w łóżku. 

Jest czas wolny dla opiekunki.

Termin wyjazdu

Od 31.03.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki 3 według skali niemieckiej.

- Można palic

- Prawo jazdy nie jest wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.