[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Pana Werner (88 lat) na zachodzie Niemiec

Brühl Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 18.04.2024r.
Opiekunka do Pana Werner (88 lat) na zachodzie Niemiec
Brühl Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 18.04.2024r.
Opis oferty

Pan Werner (88 lat) mieszka z żoną w dużym domu jednorodzinnym położonym w małym mieście na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Rodzina preferuje kuchnię wegetariańską.

W pobliżu mieszka rodzina seniorów, którzy chętnie wspierają opiekunkę.

Stan zdrowia

Pan Werner (169 cm, 67 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Senior jest mobilny, porusza się samodzielnie. Pan cierpi na niewydolność serca oraz nerek, nadciśnienie oraz średnią demencję. Senior jest częściowo inkontynentny, nosi pieluchy/ wkładki. Pan potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Noce są przespane. 

Termin wyjazdu

Od 18.04.2024r. na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • opiekunka
  • doświadczenie z demencją wymagane
  • prawo jazdy nie jest wymagane
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.