[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Samotna Pani Christa potrzebuje towarzystwa w życiu codziennym!

Bedburg Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.05.2023r.
Samotna Pani Christa potrzebuje towarzystwa w życiu codziennym!
Bedburg Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.05.2023r.
Opis oferty

Pani Christa (78 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym położonym w małym mieście na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Aktualnie seniorka przebywa w szpitalu, następnie będzie na rehabilitacji, dlatego termin rozpoczęcia zlecenia może się przesunąć o kilka dni. Pani Christa jest bardzo kochaną i wdzięczną osobą, w wolnych chwilach chętnie ogląda TV oraz czyta gazety. Również chętnie spaceruje.

Szwagierka seniorki mieszka w tej samej miejscowości. Rodzina chętnie wspiera oraz pomaga opiekunce.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości 2 km, dlatego na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód.  

Stan zdrowia

Pani Christa (155 cm, 95 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Seniorka porusza się przy rolatorze, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu oraz siadaniu. Pani jest po udarze mózgu, ma nowotwór oraz cierpi na depresję (lęki, niepokój). Seniorka ma lekkie problemy z mową. Pani jest częściowo inkontynentna, nosi pielucho majtki, potrzebuje pomocy w ich zakładaniu oraz ściąganiu. Seniorce należy pomóc w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Pani należy również kontrolować przyjmowanie leków. W nocy sporadycznie może się zdarzyć, że seniorka będzie potrzebowała pomocy opiekunki w dojściu do toalety. 

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, rolator, krzesło pod prysznic oraz toaletowe. 

Termin wyjazdu

od 30.05.2023 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka między 30 a 40 rokiem życia
  • doświadczenie wymagane
  • prawo jazdy mile widziane
  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.