[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekka oferta do małżeństwa. Bardzo spokojne miejsce.

Bergheim (Büsdorf) Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 12.12.2020r.
Lekka oferta do małżeństwa. Bardzo spokojne miejsce.
Bergheim (Büsdorf) Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 12.12.2020r.
Opis oferty

Pan Walter (85 lat, 58 kg) wraz z żoną Margą mieszka na obrzeżach miejscowości Bergheim (Büsdorf około 30 km od Kolonii) w domu. Dom jest położony w bardzo spokojnej, wiejskiej okolicy. Syn mieszka w pobliżu, służy pomocą. Sklepy są w odległości 4 km. Do dyspozycji jest samochód (Nissan), dlatego najlepiej, gdyby opiekunka miała prawo jazdy, opiekunka robi zakupy.

 Pan Walter jest bardzo miły i spokojny, większość dnia spędza w pokoju na sofie (śpi lub leży). Senior wcześnie chodzi spać.  

  • Dla opiekunki jest osobny pokój z TV, łazienka, Internet.

Stan zdrowia

Pan ma 2 stopień opieki, porusza się samodzielnie, ma lekką, początkową demencję, nie jest agresywny. Można z nim porozmawiać. Ma bardzo słaby słuch, trzeba do niego głośno mówić. Przesypia noce. Ma przepuklinę jądra, potrzebna jest mu pomoc w higienie intymnej.

Pani me leczoną depresję. Jest spokojna. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach( mycie, ubieranie).

Termin wyjazdu

Od 12.12.2020 r. na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • język komunikatywny
  • można palić na zewnątrz
  • prawo jazdy, do dyspozycji opiekunki jest samochód
  • Wiek opiekunki 35-55 lat

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.