[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do pani w wieku 81 lat z 49716

Meppen Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 06.11.2024r.
Opiekunka do pani w wieku 81 lat z 49716
Meppen Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 06.11.2024r.
Opis oferty

Pani Irmgard 81 lat, mieszka w mieszkaniu wraz z mężem. Mąż seniorki jest samodzielny, nie wymaga opieki. Mieszkają na kodzie: 49716.

Stan zdrowia

Pani Irmgard cierpi na przewlekłą chorobę nerek oraz na arytmię serca. Ma przyznany PG 3. Może stać z lekką pomocą przez kilka minut, poza tym porusza się na wózku inwalidzkim, ma założony cewnik. Wymaga wsparcia przy wstawaniu z łóżka, pomaga przy tym aktywnie rękami i nogami. Przychodzi 2 x dziennie Pflegedienst do pomocy przy higienie ciała i iubieraniu. W nocy trzeba seniorkę 1 - 2 razy zawieźć do toalety. Oboje seniorzy potrzebują prowadzenie gospodarstwa domowego.

Termin wyjazdu
Od: 06.11.2024. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta

Opiekunka
Znajomość języka na poziomie od 2 do 3.
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekunka może palić na zewnątrz.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.