[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pani mieszka z mężem w domu. Język komunikatywny.

Wallenhorst Dodany 8 lat temu Data wyjazdu: 16.02.2018r.
Pani mieszka z mężem w domu. Język komunikatywny.
Wallenhorst Dodany 8 lat temu Data wyjazdu: 16.02.2018r.
Opis oferty

Pani (67l, 90kg, stopień opieki 4) mieszka z mężem w domu. Ich córka mieszka również niedaleko. Podopieczna siedzi na wózku i dlatego wymaga transferu 2-3 razy w ciągu dnia. Pan pomaga przy przesiadaniu. Sporadycznie może zdarzyć się, że trzeba będzie wstać do pani w nocy. Podopiecznej trzeba pomóc przy myciu i ubieraniu, posiłki spożywa sama. Pani musi wypić w ciągu dnia ok. 2l płynów. Zakupy robi rodzina. Dla opiekunki jest pokój, osobna toaleta, TV i Internet. 

 

Stan zdrowia

Podopieczna choruje na Parkinsona, nosi pampersy. 

Termin wyjazdu

Od zaraz na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

 

Wymagania klienta
  • Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej).
  • niepaląca
  • wiek 35-55

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.