[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do seniora (90 lat) mieszkającego z żoną

Vreden Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 24.05.2022r.
Opiekunka do seniora (90 lat) mieszkającego z żoną
Vreden Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 24.05.2022r.
Opis oferty

Pan Hermann (90 lat) mieszka z żoną w pięknym domu jednorodzinnym w małym mieście na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką. Internet będzie założony.

Pani Johanna jest całkowicie sprawna, wszystkie czynności wykonuje samodzielnie. Pan Hermann bardzo lubi oglądać telewizję oraz chodzić na spacery.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się bardzo blisko.

Stan zdrowia

Pan Hermann (170 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Senior cierpi na chroniczne zaparcia oraz demencję. Pan jest częściowo inkontynentny, nosi pieluchy. Z toalety korzysta sam. Senior ma rownież problemy z mową, wzrokiem oraz słuchem. Pan porusza się na wózku inwalidzkim, na miejscu również dostępny jest rolator. Senior potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Sporadycznie może się zdarzyć, że Pan w nocy się obudzi i będzie potrzebował pomocy opiekunki. 

Termin wyjazdu

od 24.05.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • mile widziane prawo jazdy (automatyczna skrzynia biegów)
  • doświadczenie wymagane
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel.957800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.