[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do Pani Danuty (66 lat) na zachodzie Niemiec

Vreden Dodany rok temu Data wyjazdu: 01.07.2023r.
Zlecenie do Pani Danuty (66 lat) na zachodzie Niemiec
Vreden Dodany rok temu Data wyjazdu: 01.07.2023r.
Opis oferty

Pani Danuta (66 lat) mieszka wraz z synem w domu jednorodzinnym. Jest niewielkie miasto położone na zachodzie Niemiec. Syn seniorki nie wymaga żadnego wsparcia, do opieki jest tylko Pani Danuta. Pani Danuta jest z pochodzenia polką, co ułatwi komunikację między seniorką a opiekunką. Najbliższe sklepy oddalone 1 km drogi pieszo od miejsca zamieszkania. Na miejscu do dyspozycji jest rower. 

Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, łazienka jest wspólna z podopieczną oraz dostęp do interenetu. Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie, zakupy. 

Stan zdrowia

Seniorka (170 cm, 85 kg) ma przyznaną Pflegegrad 3. Codziennie przychodzą służby pielęgniarskie (Pflegedienst), aby założyć pończochy uciskowe i podać leki przeciwzakrzepowe. Mobilność seniorki częściowo jest ograniczona, porusza przy pomocy wózka inwalidzkiego. Jest po udarze mózgu. Pani jest inkontynentna, nosi pieluchy. Potrzebuje wsparcia w higienie ciała, myciu się, ubieraniu, rozbieraniu się. 

Pani Danuta dużo czasu spędza przed telewizorem, z natury jest spokojną osobą. Nocki z reguły sa przespane, sporadycznie może się zdarzyć że będzie potrzebowała wsparcia. 

Termin wyjazdu

Od 01.07.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • OPIEKUNKA (20-40 LAT)
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.