[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Senior

Wettringen Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.01.2021r.
Senior
Wettringen Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.01.2021r.
Opis oferty

Pan 82 lata, 179 cm, 78 kg, Pflegegrad 2., mieszkający w domu jednorodzinnym na wsi. Dla opiekunki jest pokój z dostępem do internetu. 

Do zadań opiekunki należy prowadzenie domu oraz pomoc panu w codziennych czynnościach, czyli mycie, ubieranie, rozbieranie. Senior lubi oglądać telewizję i chodzić na spacery. 

W domu są 2 psy. 

Stan zdrowia

Senior cierpi na średniozaawansowaną demencję, osłabienie z powodu wieku. Częściowo ma też inkontynencję. Jest zdezorientowany, ale nie agresywny. Budzi się w nocy około 3-4 razy.

Termin wyjazdu

tak szybko jak to możliwe na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż.

Wymagania klienta

dobry lub komunikatywny język niemiecki
można palić na zewnątrz

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.