Pan Jose 84 lata, 75 kg mieszka z żoną 76 lat w mieszkaniu w mieście Münster. Do dyspozycji jest również ogród. Żona jest samodzielna, nie wymaga opieki. W domu jest pies Cocker Spaniel, dlatego rodzina szuka opiekuna, który lubi zwierzęta. Państwo mają córkę, która regularnie odwiedza swoich rodziców. Do zadań opiekuna będzie należ pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie, toaleta itd.) oraz prowadzenie domu (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy itd.). Potrzebny jest opiekun posiadający prawo jazdy (wizyty u lekarzy, zakupy, wycieczki itp.). Do dyspozycji opiekuna jest osobny pokój z dostępem do Internetu.
Pan ma 2 stopień opieki, jest po udarze i słabe serce, problemy z prostatą, chodzi przy rolatorze, potrzebuje pomocy opiekuna przy wstawaniu i siadaniu. Sprawny umysłowo, ale ma zaburzenia postrzegania czasu. Może się zdarzyć, że trzeba będzie wstać do pana w nocy.
Od 03.09.2017 r na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.
Znajomości językowe: dobry lub bardzo dobry j. niemiecki (2-3 według skali niemieckiej).
OPIEKUN doświadczony,
Osoba niepaląca, wiek 25-40 lat,
Prawo jazdy jest wymagane.
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 721 5677