[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Sprawdzone zlecenie na 1 miesiąc do sympatycznej Pani niedaleko Dusseldorfu

Willich Dodany 4 lata temu Data wyjazdu: 30.04.2023r.
Sprawdzone zlecenie na 1 miesiąc do sympatycznej Pani niedaleko Dusseldorfu
Willich Dodany 4 lata temu Data wyjazdu: 30.04.2023r.
Opis oferty

Pani Franziska (98 lat, 65 kg) mieszka w mieście Willich (oddalonej o 30 km od Dusseldorfu) w dużym domu (120m2). Opiekunka razem z seniorką mieszkają na pierwszym piętrze, na parterze znajduja się biura. Opiekunka ma osobne wejście do mieszkania w którym znajduję się duży pokój z TV, kuchnia oraz łazienka. W mieszkaniu seniorki znajduję się dzwonek, który jest połączony z mieszkaniem opiekunki i w razie nagłych przypadków Pani Franziska może z niego korzystać.

Seniorka jest spokojną osobą, chętnie współpracuje z opiekunką. Nie wychodzi z domu, więc większość czasu spędza oglądając TV.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Seniorka wszystko je, ale małe porcje. Można wcześniej pytać się Pani na co ma ochotę, ale również nie ma problemu jeżeli opiekunka sama będzie decydować o posiłkach.

Bardzo blisko znajdują się sklepy (Netto, piekarnia, sklep mięsny oraz Rossmann). Seniorka raz na tydzień daje opiekunce pieniądze. Lekarz seniorki również znajduję się blisko ( ok. 5 min drogi), czasami trzeba podejść i wziąść receptę na lekarstwa dla Pani Franziski. 

Czas wolny od godziny 12:00-15:00. Seniorkę można zostawić na chwilę samą. 

Raz w miesiącu seniorkę odwiedza synowa, która jest również opiekunem prawnym. 

Stan zdrowia

Pani Franziska (65 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Porusza się przy pomocy rollatora. Sama korzysta z toalety. Seniorka ma demencje, często się pyta która godzina i jaki jest dzień (jest zdezorientowana, ale łatwo ją uspokoić). Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się (kąpiel - raz w tygodniu) oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Seniorka sporadycznie budzi się w nocy, czasami potrzebuje pomocy opiekunki, ale zdarza się to bardzo rzadko. 

Dzień zaczyna się o godzinie 8:00, ok 8:30 śniadanie, 11:30 obiad, od 12:00-15:00 przerwa opiekunki, 15:00 kawa + ciasto, około 16:00 przychodzi Pflegedienst, 17:00 kolacja, około 18:00 seniorka szykuje się do spania. 

Termin wyjazdu

Od 30.04.2023 na okres 1 miesiąca. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta
  • komunikatywny lub dobry język niemiecki
  • preferowany wiek opiekunki 30-50 lat

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.