[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka ze słabszym niemieckim lub angielskim do Pana (34 l.) na wózku.

Krefeld Dodany 7 lat temu Data wyjazdu: 10.07.2023r.
Opiekunka ze słabszym niemieckim lub angielskim do Pana (34 l.) na wózku.
Krefeld Dodany 7 lat temu Data wyjazdu: 10.07.2023r.
Opis oferty

Mężczyzna w wieku 34 lata, 178 cm wzrostu, 75 kg wagi, mieszka samotnie w mieszkaniu w mieście Krefeld. Jest czynny zawodowo, dwa razy w tygodniu jeździ do pracy , wtedy opiekunka również przebywa z podopiecznym. Pacjent jest osobą pogodną i sympatyczną. Jest bardzo aktywny: kilka razy w tygodniu wychodzi do kina, pubu, dyskoteki, barów, restauracji, spotyka się ze znajomymi, itp. Dotychczasowa opiekunka towarzyszyła podopiecznemu i razem z nim wychodziła do miasta i znajomych. Opiekunka ponadto będzie prowadziła dom, tzn. gotowała, sprzątała, robiła zakupy. Należy mu pomóc w ubieraniu i rozbieraniu, przy toalecie i myciu. W mieszkaniu nie ma zwierząt. Opiekunka może posługiwać się językiem niemieckim lub angielskim.

Opiekunka otrzyma pokój z TV oraz Internetem. 

Stan zdrowia

Pacjent porusza się na wózku inwalidzkim, ma sparaliżowane nogi oraz częściowo niesprawne ręce. Nie ma transerów, są lifty. W domu do dyspozycji pomoce: krzesło toaletowe, łazienka dostosowana do potrzeb pacjenta. Do mężczyzny przychodzi 3-4 razy w tygodniu Pflegedienst w celu umycia go.Spokojnie przesypia noc. Wskazana lekka dieta dla pacjenta. Jest do dyspozycji podnośnik, nie ma dźwigania.

Termin wyjazdu

Od 10.07.2023 r. na 2 miesiące. My organizujemy i pokrywamy koszty transportu.

Wymagania klienta
  • Kobieta,
  • Wiek 20-30 lat
  • Prawo jazdy mile widziane,ale nie jest wymagane
  • słabszy lub komunikatywny j.niemiecki (3-4 według tabeli niemieckiej) lub j.angielski. 
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.