[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do Pani Marrity na zachodzie Niemiec

Goch Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.04.2021r.
Zlecenie do Pani Marrity na zachodzie Niemiec
Goch Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.04.2021r.
Opis oferty

Pani Maritta (78 lat, 169 cm, 89 kg) mieszka w domu jednorodzinnym. Porusza się samodzielnie, chodzi po schodach równiez samodzielnie. Pani jest spokojna, bardzo sympatyczna. Noce są przespane, sporadycznie może potrzebować pomocy przy dojściu do toalety. Trzeba jej również pomóc w ubieraniu i przyjmowaniu posiłków. Pani lubi oglądać TV, spacerować. We wtorki i czwartki Pani chodzi do domu opieki od 9-17. W poniedziałek większe zakupy są robione przez kogoś z rodziny, natomiast jeśli czegoś zabraknie. 

Opiekunka równiez sprzata, gotuje-sklepy są blisko, na zleceniu jest równiez dostepny rower.

Stan zdrowia

Podopieczna cierpi na zaawansowaną demencję, astmę, osteoporozę. Nosi wkładki, ale z toalety korzysta sama. 

Termin wyjazdu

Od 30.04.2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

- język niemiecki dobry

- doświadczenie w opiece

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.