[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Praca od zaraz do samotnego Pana

Goch Dodany 7 lat temu Data wyjazdu: 25.06.2018r.
Praca od zaraz do samotnego Pana
Goch Dodany 7 lat temu Data wyjazdu: 25.06.2018r.
Opis oferty

Pan Noel 1926r,80kg , 175cm mieszka sam w domku jednorodzinnym na wsi w miejscowości Goch. Pan jest osoba chodzącą . Do zadań opiekunki należeć będzie gotowanie, sprzątanie , oraz pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych. Pan nie potrzebuje pomocy w ubieraniu . Podopieczny lubi oglądać tv, prace ogrodowe oraz spacery. Przychodzi do niego 2 razy dziennie Pflegedinst .

  • Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój . 
Stan zdrowia

Pan jest diabetykiem oraz ma problemy z sercem. Porusza się samodzielnie i przesypia noce.

Termin wyjazdu

Od zaraz na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • język niemiecki : mocno komunikatywny 
  • Opiekunka doświadczona ,
  • prawo jazdy nie wymagane ale mile widziane.
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.